MÖBLER / Bord / Slagbord 5522765
nr 552 2765
Slagbord
1800-tal, längd: 160, djup: 115, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 17 november 2008
1.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.300 kr
3.000 kr